Svadobné šaty na mieru

Merredith ponúka dizajn a šitie unikátnych svadobných šiat alebo šitie podľa predlohy. Dôraz je kladený ako na estetiku, tak aj na kvalitu látky a šitia – šaty vám budú dokonale sedieť. Prijímame zákazky nielen z Prešova – máme spokojné klientky z rôznych kútov východného Slovenska a radi sa dohodneme aj so zákazníčkou z väčšej diaľky.

Ako prebieha šitie svadobných šiat?

  1. Ozvite sa nám ideálne aspoň dva mesiace pred termínom svadby. Vďaka časovej rezerve môžeme zohnať najvhodnejšie látky (napríklad aj z Talianska), a budú sa nám ľahšie plánovať stretnutia. Ak sa termín svadby blíži a ešte nemáte krajčírku, ozvite sa taktiež a urobíme, čo bude v našich silách. S menšími kompromismi sa všetko dá stihnúť aj za dva týždne.
  2. Dohodneme si telefonát alebo stretnutie v ateliéri v Prešove, kde sa porozprávame o vašich predstavách. Či už máte pripravené fotografie predlohy, svoj vlastný návrh, alebo len približnú predstavu – radi vymyslíme aj vlastný unikátny dizajn a dohodneme sa na detailoch a cenovej relácii. Na prvom stretnutí si vezmeme vaše miery – stretnutie trvá zhruba pol hodiny.
  3. Šatami sa už viac nemusíte zaoberať, stačí prísť na 1-2 skúšky (najčastejšie 2), prípadne môžme spolu nakúpiť látky. Dohodneme si spôsob doručenia alebo odberu.
  4. Šaty sú hotové. Povedzte „áno.“ 🙂
Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress